Organizatori

 

 

COMISIA DE ORGANIZARE

 

PREŞEDINTE:

INSPECTOR ŞCOLAR GENERAL, Maria POP

PREȘEDINȚI  EXECUTIVI:

INSPECTOR ŞCOLAR MATEMATICĂ, Adonia Augustina OPRIŞ

INSPECTOR ŞCOLAR INFORMATICĂ, Florica PUŞCAŞ

VICEPREŞEDINŢI:

·         Vasile  BULGĂREAN, Colegiul Național ”Silvania” Zalău, SĂLAJ

·         Ioan LUNG, ColegiulTehnic ”Alesandru Papiu Ilarian” Zalău, SĂLAJ

·         Gabriela NAN, Inspectoratul Școlar Județean BIHOR, MATEMATICĂ

·         Tamás ZSIGO, Inspectoratul Școlar Județean BIHOR, INFORMATICĂ

·         Stela Camelia POP, Inspectoratul Școlar Județean BISTRIȚA-NĂSĂUD, MATEMATICĂ-INFORMATICĂ

·         Cristian Petru POP, Inspectoratul Școlar Județean CLUJ, MATEMATICĂ

·         Anca Cristina, HODOROGEA,  Inspectoratul Școlar Județean CLUJ, MATEMATICĂ

·         Alina MOLDVAI  VENTEL, Inspectoratul Școlar Județean CLUJ, INFORMATICĂ

·         Gheorghe MAIORESCU, Inspectoratul Școlar Județean MARAMUREȘ, MATEMATICĂ

·         Iuliana MĂRIEŞ, Inspectoratul Școlar Județean MARAMUREȘ, INFORMATICĂ

·         Carmen POP, Inspectoratul Școlar Județean MUREŞ, MATEMATICĂ

·         Zoltán SZABO, Inspectoratul Școlar Județean MUREŞ, INFORMATICĂ

·         Valerica Doina MUNTEAN, Inspectoratul Școlar Județean SATU-MARE, MATEMATICĂ

·         Claudia Daniela CZIPROK, Inspectoratul Școlar Județean SATU-MARE, INFORMATICĂ

·         Mirel MATYAS, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”Zalău, SĂLAJ

SECRETARI MATEMATICĂ:

·         Eva ZAY, Colegiul Național ”Silvania” Zalău

·         Ana Maria MICLE, Şcoala Gimnazială ”Iuliu Maniu” Zalău

·         Cornelia GHIMAN, Liceul de Artă ”Ioan Sima” Zalău

·         Zoltan BODA, Liceul Teoretic ”Ion Agârbiceanu” Jibou

·         Loredana GAVRIȘ, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”Zalău

VERIFICĂRI ŞI TRADUCERI:

·         Daniela VLAICU, Şcoala Gimnazială ”Gheorghe Lazăr” Zalău

·         Valeriu GORNOANA, Liceul cu Program Sportiv ”Avram Iancu” Zalău

·         Liviu VLAICU, Colegiul Național ”Silvania” Zalău

·         Simona LUCACIU, Colegiul Național ”Silvania” Zalău

·         Viola Eva MARKUS, Școala Giamnazială ”Petri Mor” Nușfalău

·         Lajos SZABO, Școala Gimnazială ”Szikszay Lajos” Șamșud

·         Eniko LORINCZ, Colegiul Tehnic ”Iuliu Maniu” Șimleu Silvaniei

·         Alexandru BARA, Liceul Tehnologic ”Gheorghe Pop de Băsești” Cehu Silvaniei

SECRETARI  INFORMATICĂ:

·         Alina MUNTEAN, Colegiul Național ”Silvania”  Zalău

·         Valeria EPURE, Liceul cu Program Sportiv ”Avram Iancu” Zalău

·         Iuliana BOLOȘ, Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” Zalău

·         Judit LASZLO, Colegiul Național ”Silvania” Zalău

·         Gheorghe REVNIC, Colegiul Național ”Silvania” Zalău

SECRETARIAT TEHNIC:

·         Maria AVRAM, Colegiul Național ”Silvania” Zalău – instalare soft

·         Szilard BODA, Colegiul Național ”Silvania” Zalău– instalare soft

·         Zoltan SZASZ, Liceul Tehnologic ”Gheorghe Pop de Băseşti” Cehu Silvaniei - responsabil web site

MEMBRI:

·         Ervin FALUVEGI, Colegiul Național ”Silvania” Zalău

·         Flavia NEGREA, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian” Zalău

·         Zinia MATYAS, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian” Zalău

·         Carmen ARDELEAN, Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău

·         Eszter BANTO, Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău

·         Dana RUS, Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău

·         Viorica LUPAȘ, Liceul Tehnologic ”MihaiViteazul” Zalău

·         Daniel MUREŞAN, Liceul Tehnologic “Octavian Goga” Jibou

·         Marinela RUSTA, Şcoala Gimnazială Nr.1 Bălan

·         Dorina FAUR, Colegiul Național ”Silvania” Zalău

RESPONSABILI JUDEŢE:

MATEMATICĂ – Manuela SABOU, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu  Ilarian” Zalău

INFORMATICĂ – Paula DEAC, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”Zalău

BIHOR:

MATEMATICĂ –Aurora  BARBUR, Școala Gimnazială "Simion Bărnuțiu" Zalău

INFORMATICĂ –Alexandru MUREȘAN,Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”Zalău

BISTRIȚA-NĂSĂUD:

MATEMATICĂ -Alina BIGHE, Școala Gimnazială "Gheorghe Lazăr"  Zalău

INFORMATICĂ –Rădița TUDORICESCU, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”Zalău

CLUJ:

MATEMATICĂ – Melania FALUVEGI, Școala Gimnazială "Simion Bărnuțiu" Zalău

INFORMATICĂ – Petru DRUȚĂ, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”Zalău

MARAMUREȘ:

MATEMATICĂ – Vasile SÎRB, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”Zalău

INFORMATICĂ –Savina TEGLAȘ, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”Zalău

MUREŞ:

MATEMATICĂ – Klara ALEXUȘAN, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”Zalău

INFORMATICĂ - Stăncuța LAZĂR, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”Zalău

SATU MARE:

MATEMATICĂ - Gabriela CRIȘAN, Colegiul Național ”Silvania” Zalău

INFORMATICĂ –Maria DAN, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”Zalău

SĂLAJ

MATEMATICĂ – Manuela SABOU, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu  Ilarian” Zalău

INFORMATICĂ – Lucia COSTE, Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”Zalău